Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Ma brać ślub, bo rzekomo jego była jest z nim w ciąży, ale chyba by musiał mieć super talent by zapładniać na odległość. Nadal tęskni za swoją miłością, która wyjechała.
28
183

Post

Z racji, że ostatnio mi sie trochę nudzi to stwierdziłam A CO! Mogę zrobić avatary czy nawet podpis!

Avatary
Z reguły robię po 9 avków danej osoby. Jeśli chcesz konkretnie z jakiejś sesji to fajnie by było zostawić link, a ja wtedy coś wymyśle.
co do avków nie mam żadnych warunków, ale też proszę o trochę cierpliwości jeśli chodzi o wykonanie.

Podpisy:
- postać musi być aktywna - powinna posiadać conajmniej jednego posta, podpisy to sporo pracy i nie mam ochoty robić go dla osoby, która ucieknie, a ja stracę czas.
- w wiadomości prywatnej lub tutaj do podpisu będą potrzebne:
- cytat
- gif lub gify, które mają sie znaleźć - jeśli chcesz więcej niż jeden to gify musza miec taką samą liczbę klatek.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać tutaj lub na pw u Remingtona, nigdzie indziej proszę nie pisać w sprawie grafy, bo może sie zagubić a tego bym nie chciała :D

mój tumblr

Obrazek
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer Noszę okulary Sam naprawiam swój samochód Zdałem prawko za pierwszym razem Wstaje z kurami
mów mi/kontakt
natka#4170