a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Chase Atherton pisze:
29 paź 2020, 12:51
Może Trixie?
no już lecę podrywać siostrę, fuj :lol:

Yannis
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

znając życie to pewnie Gary, ale niech będzie, że River
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Militarna pielęgniarka, która wróciła do rodzinnego Hope Valley z żołnierzem u boku, ale okazuje się, że ich romans iskrzył mocniej na froncie. Przed licznymi kłótniami skrywa się w szpitalu w Cape Coral, w którym pracuje.
23
165

Post

Tay
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer MEDYCYNA PSIARZ DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Lubię starszych I LOVE YOU, BABY! NOC W WIĘZIENIU CZTERY ŁAPY Pracownik na medal THIEF sticks and stones Na Pokątną!
mów mi/kontakt
kimczi#2040
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

chase
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Kupisz u niej wiązankę, wielki bukiet albo kawałek lasu zamknięty w szklanym słoju. Na pewno opowie ci wiele o kwiatach, ale lepiej nie pozwól jej udzielać sobie miłosnych rad, bo raczej nie zadziałają. Jeśli znacie się dobrze, może nawet zgodzi się popilnować twoje dziecko któregoś popołudnia. Jeszcze o tym nie wie, ale w jednej z kopert wciśniętej do skrzynki z poranną pocztą czeka na nią informacja o tym, że jest poważnie chora.
26
172

Post

Clem
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV nigdy nie studiowałem/am NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL SŁODYCZY czytam ploteczki DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
autor
Celia Cabral
a

Post

Jamie
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekunka i aktywizatorka osób niewidomych, obecnie Neila Willoughby. Wygadana, wyszczekana Kanadyjka, która zna mało osób w Hope Valley i też nieszczególnie ma czas ich poznawać.
30
164

Post

Landon? :hm:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Samotny wilk 2020 Take a chance and roll the dice BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends PRZYJEZDNY DEVIL IN DISGUISE PEWNY SIEBIE nie lubię upałów help me, i'm poor shit, where am I?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.
31
168

Post

taylor
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Call my name DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN PIJAM WINKO Twardo stąpam po ziemi Na smutki piekę ciasteczka Pływam Czarną Perłą Terminarz to moja świętość Kanapki z Nutellą mogę jeść codziennie
mów mi/kontakt
c.
a
Awatar użytkownika
What if we had a chance to do it again and again, until we finally did get it right? Wouldn’t that be wonderful?
24
157

Post

Boyd
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ALL BY MYSELF WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU STUDENT DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WOLĘ OSTRO Odsłaniam kolana w sukienkach NOTHING BREAKS LIKE A HEART SUNRISE SUNSET SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY Maybe you're my boss, but fuck you
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

:idk:
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

<3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Militarna pielęgniarka, która wróciła do rodzinnego Hope Valley z żołnierzem u boku, ale okazuje się, że ich romans iskrzył mocniej na froncie. Przed licznymi kłótniami skrywa się w szpitalu w Cape Coral, w którym pracuje.
23
165

Post

Bran
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer MEDYCYNA PSIARZ DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Lubię starszych I LOVE YOU, BABY! NOC W WIĘZIENIU CZTERY ŁAPY Pracownik na medal THIEF sticks and stones Na Pokątną!
mów mi/kontakt
kimczi#2040
ODPOWIEDZ