ODPOWIEDZ
Kto do kogo pasuje?
Lisbeth FletcherOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
22 y/o
163 cm
long story short
Remi okazał się kłamcą, ona z resztą też, więc wszystko się posypało. Odtrącił jej uczucia, dlatego by o nim nie myśleć, robi pełno głupstw i chociaż chce go znienawidzić, to jednak nie potrafi.

Kto do kogo pasuje?

Post Lisbeth Fletcher »

James
autor
celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer Oczko CHUDERLAK chodzę w dresach Wierzę w detox sokowy związuję włosy w koński ogon Boje się potworów spod łóżka Walczę z depresją Mam swoje demony Mam słabą głowę boję się pająków mam lęk wysokości biegam WYSPORTOWANA Chodzę na siłkę zmarzluch NA DIECIE NIEJADEK PRACOWITY SKRYTY WRAŻLIWIEC BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ SPORTOWIEC Boje się szybkiej jazdy CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Z KOŚCI NA OŚCI DANSE MACABRE Koniara Food Fight Takin' this one to the grave sticks and stones Zaopiekuj się mną

James HolmesSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
34 y/o
186 cm
long story short
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?

Kto do kogo pasuje?

Post James Holmes »

Remi jak przestanie być debilem

celia cabralCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
28 y/o
164 cm
long story short
Marzyła o zostaniu baletnicą, ale z tego wykluczyła ją kontuzja, więc obecnie uczy dzieciaki tańca. Kilka miesięcy temu zakończyła poważny związek, po którym kończy się zbierać, więc ponownie otwiera się na randki.

Kto do kogo pasuje?

Post Celia Cabral »

Cyrus
m.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Technicy Magicy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Wyginam śmiało ciało - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Fingers like snakes and spiders in my hair Red 'n' black, and slimy green TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY WOMEN POWER I AM NOT CRAZY MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ODZNAKA POCIESZENIA devine I killed Laura Palmer I'm a fashion star PRZYJEZDNY ZNAM 2 JĘZYKI RYBY MAM GRYZONIA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH ROMANTYK NIE OGARNIA NIEWINIĄTKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DWIE LEWE RĘCE LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM plotkara Przypalę nawet wodę lubię malować pisanki Ususzę nawet kaktusa DIGITAL LOVE DANCING QUEEN sweet disaster Food Fight SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! The Second Best PIEROGIS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! Like a virgin

ferby carterMidtown Avenue

Awatar użytkownika
26 y/o
168 cm
long story short
Powiedziała Woodyemu, że nadal go kocha, więc próbują wszystko naprawić, ale żeby nie było zbyt kolorowo musi jeszcze pogadać z Timem. Poza tym rozwaliła sobie kolano, dlatego porusza się jak stara babcia w towarzystwie ortezy, mimo to nadal robi dobre drinki i znowu pisze piosenki.

Kto do kogo pasuje?

Post Ferebee carter »

Isaac
yang#0327
HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer TUBYLEC LGBT+ URODZONY WIOSNĄ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN HORRORÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA PIJAM WINKO WIELBICIEL HERBATY zmarzluch biegam Człowiek orkiestra Ususzę nawet kaktusa Lubię aktywne zwiedzanie Zaczynam dzień zimnym prysznicem I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DOMOWE REWOLUCJE WRONG NUMBER DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT sticks and stones Like a virgin

Awatar użytkownika
34 y/o
183 cm
long story short
Saper, który musi odpocząć po śmierci narzeczonej, dlatego chowa się w winnicy przyjaciółki przed światem. Z kotem i psem.

Kto do kogo pasuje?

Post Boyd Caldwell »

Jamie
a kto
Wybuchowy chłopiec - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Something's waiting no to pounce devine WETERAN PSIARZ Zainwestowałem/am w motor Kocham jesień!

Hugo VilledaEverglades Campsite

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
long story short
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.

Kto do kogo pasuje?

Post Hugo Villeda »

Celia
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA PIJAM WINKO Gram na saksofonie

Awatar użytkownika
31 y/o
185 cm
long story short
Ignorant, wieczny chłopiec i poszukiwacz jednonocnych miłości. Diler, amator używek wszelakich, fan social mediów. Zwiastun kłopotów i utraty sporej liczby pieniędzy.

Kto do kogo pasuje?

Post Emilio Villeda »

Może James? <3
Panacea#4568
Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Filling your dreams to the brim with fright TEXT ME! LUBIĘ ZIÓŁKO Gram na nerwach Don Juan HE WAS FIRST! I NEED A DOCTOR

Cara LangmoreForest Huts

Awatar użytkownika
27 y/o
163 cm
long story short
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach próbuje nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawia, że powoli o tym zapomina.

Kto do kogo pasuje?

Post Cara Langmore »

Christian
m.
jestem leniuszkiem, ale się staram! LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY WOMEN POWER I AM NOT CRAZY MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK devine I killed Laura Palmer I'm a fashion star CHUDERLAK Mam ciężką nogę Boje się klaunów Uprawiam własne ziółka miłośnik antyków Piekę własny chleb Sypię mandale Mistrz sudoku Prakykuję jogę ABSTYNENT WEGANIN DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA Zasypiam pod łapaczem snów NOTHING BREAKS LIKE A HEART KING OF THE JUNGLE Like a virgin house flipper i'm still alive i only lie when i love you You're a wizard, Harry Food Fight Pomocna dłoń DON'T THINK, JUST DO IT FRIENDZONE FEAR FACTOR SMERF PRACUŚ DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM SPORT FREAK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR Are you gonna be my girl?

Trinity MorrowMidtown Avenue

Awatar użytkownika
29 y/o
162 cm
long story short
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, uwielbia czytać książki i swoja pracę. Bardzo chciałaby mieć psa.

Kto do kogo pasuje?

Post Trinity Morrow »

River
Werson#8900
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I love my children I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH

Remi SorienteEverglades Campsite

Awatar użytkownika
34 y/o
196 cm
long story short
Całym sobą pragnie Lisbeth, ale nie chce zniszczyć ponownie jej kruchego świata, więc niszczy samego siebie popełniając błąd za błędem.

Kto do kogo pasuje?

Post Remi Soriente »

Maximilian!! <3
Borsuk
SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik BOGATE CV I’M A LEGEND MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Oczko TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Przypalę nawet wodę #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ Chodzę na siłkę Mam ciężką nogę Gram na nerwach Stołuję się na mieście Lubię aktywne zwiedzanie WIELBICIEL SUSHI Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem PIJAM WHISKY wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ryzykant JESTEM PUCHONEM MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY Mam wiecznie pokaleczone ręce NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Are you gonna be my girl? Fake it till you make it toss a coin to your witcher sweet disaster Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! NO CHEATING THIEF DANCING QUEEN SING A SONG FOODIE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! How did this happend?

Charlotte JonesMidtown Avenue

Awatar użytkownika
32 y/o
168 cm
long story short
Lekarz rodzinny, zawodowo ogarnięta, życiowo już niekoniecznie. Amatorka dobrej muzyki, domowych wypieków i mocnej kawy. Typowa dziewczyna z sąsiedztwa.

Kto do kogo pasuje?

Post Charlie Jones »

Ava
Panacea#4568
TEXT ME! MEDYCYNA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na gitarze DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM

Woodrow L. MonaghanCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
28 y/o
197 cm
long story short
Uciekł z pracy w firmie ojca w Miami, aby zostać instruktorem surfingu i naprawić swój związek z Ferby.

Kto do kogo pasuje?

Post Woody L. Monaghan »

Christian
Patka
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! HE WAS FIRST! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM