Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Audrey Willoughby Carol Willoughby Neil Willoughby benjamin willoughby Taylor Willoughby Rhys Wheeler

005.

Święta zbliżały się wielkimi krokami, aż w końcu nadeszły. Dla niego w pewnym momencie dni zlewały się w jedno i dopiero wiadomość od Audrey co dobrego szykują na przyjęcie. Zastanawiał się w pierwszej chwili o co jej chodzi, jednak gdy spojrzał w kalendarza dotarło do niego, że dziewczyna mówi do niego o przyjęciu świątecznym, na który zgadali się, że przygotują razem poczęstunek dla całej rodziny. Skrzywił się, bo dotarło do niego, że uciekło mu dobre kilkanaście dni. Ale jaja! Potarł energicznie swoją twarz dłońmi. Uwielbiał te spotkania rodzinne. W tym czasie mieli okazje się wszyscy spotkać, bo w roku każde było zajęte swoimi sprawami i nie mieli czasu na to by wyskoczyć gdzieś z bratem czy kuzynem, ale w końcu tak to już jest gdy się jest dorosłym.
Kiedy przyszedł ten wielki dzień Ryder już od samego rana był w domu swojego wujka, w którym tak się składa mieszkał również jego kuzyn. Ry zabrał swoje zwierzaki do domu by nie siedziały cały dzień same w mieszkaniu. Musiał jeszcze pojechać do sklepu by kupić potrzebne produkty do tego by móc przygotować cały odświętny obiad. Na szczęście wyjątkowy sweter, który był obowiązkowy na świątecznym zjeździe. Mimo, że ma już na karku te czterdzieści lat to nadal jest rozbawiony tym całym dress codem, ale przez to też jest bardzo fajna i rodzinna atmosfera, a o to właśnie chodzi w święta, prawda? By dobrze się bawić w towarzystwie rodziny, mieć radochę z prezentów, które otrzymaliśmy oraz raczenie się dobrym poczęstunkiem oraz trunkami, nie rzadko wysokoprocentowymi. Rozpakowywał zakupy czekając na pojawienie się Audrey i Rhysa, bo chyba przyjdą razem, prawda? Jak w każde święta. Reszta pewnie będzie za jakiś czas.
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

015.

Rhys nie miał zbytnio ochoty na to by brać udział w tym całym przyjęciu, którą organizują co roku na święta Willoughby. Zdawał sobie sprawę jak to będzie wyglądało i on naprawdę miał już dosyć stresu, dram i krzywych spojrzeń pod swoim adresem. Nikt nie chciał go zrozumieć tylko oceniali. Nie miał już ochoty się nikomu tłumaczyć z tego co zrobił, ponieważ musiał to zrobić. I jaką cenę za to płaci? I jak by jeszcze kłopotów było mało musiał sięgnąć po pomoc prawnika, bo wyniknęły pewne kłopoty, ale o tym nikomu nie mówił i nie ma zamiaru tego poruszać. W końcu są święta i to wyjątkowy czas dla rodziny. Nie chce też robić przykrości Audrey, która jest bardzo blisko ze swoją rodziną, on niby jest jej częścią, ale jakoś nigdy tego nie czuł. To tez postanowił zostawić dla siebie. Ten człowiek naprawdę ma tyle myśli w głowie, że czasem nie wie, w którym momencie zaczynają się jego problemy, a zaczynają kogoś innego. Jednak w pewnych momentach wszystko ma swój koniec, prawda? Rhys szczyci się naprawdę wielką cierpliwością, ale jej granice też istnieją.
Jechali razem z Audrey na przyjęcie do domu jej ojca. Westchnął w duchu, ponieważ wiedział czego się może spodziewać. Powtarzał sobie, że robi to dla Audrey. Miał tez na sobie obowiązkowy sweter, w którym wyglądał trochę jak idiota, ale co tam. Wszystko mieli zapakowane, łącznie z choinką i toną jedzenia, które Willoughby miała przygotowywać ze swoim kuzynem. Dobrze, że Rhys miał sporych rozmiarów samochód, bo jak nic by musieli jechać do rodzinnego domu ciemnowłosej na dwa razy, tyle tego wszystkiego trzeba było zabrać. Jedzenie, ozdoby, drzewko, a nie wspomnę już o rzeczach, które chciała i musiała mieć ze sobą mała Josie.
- Jesteśmy! - zawołał Wheeler od drzwi mocując się z tym cholernym zielonym potworem

Audrey Willoughby Carol Willoughby Taylor Willoughby benjamin willoughby Neil Willoughby Ryder Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

##

Nie było nawet szans, żeby zabrali się z tym wszystkim z samochodu na jeden raz. Audrey, jak z resztą co roku, uparła się, że przygotuje wielką wyżerkę na rodzinne święta i już od kilku dni krzątała się po kuchni, starając się przygotować tak dużo potraw jak to tylko możliwe już wcześniej, aby w Boże Narodzenie mogła spędzić trochę czasu z rodziną, a nie przez cały wieczór stać przy garach. Całe szczęście, w tym roku trochę podzielili się obowiązkami z Ryderem, który również miał zabrać ze sobą kilka rzeczy. Poza bagażnikiem załadowanym po brzegi różnymi pojemnikami, były też oczywiście torby z rzeczami dla małej Josie, która jakimś cudem zasnęła im w samochodzie, oraz przywiązana do dachu choinka, na którą tak dla odmiany uparł się Rhys. Willoughby w tym przypadku nie oponowała, wiedziała, że w ten sposób chce pokazać, że też się do świąt w jakiś sposób dokłada, a nie wyobrażała sobie, by mogło go przy rodzinnym stole zabraknąć, bo przecież był częścią rodziny, tak? Nawet nie wchodziło w grę, żeby go tu nie było, przecież był tatą Josephine i jej... no tego nie była w stanie sprecyzować, więc uznajmy, że dalej najlepszym przyjacielem i towarzyszem życiowym, okej?
- Wolisz wziąć dziecko czy całą resztę? - zapytała, kiedy w końcu zatrzymali się na podjeździe jej rodzinnego domu. Odpowiedź Wheelera była raczej do przewidzenia, gdyż szybko zaczął mocować się z choinką na dachu. Audrey ostrożnie wyjęła więc fotelik z Josie z samochodu, zarzuciła torbę z jej rzeczami na ramię i skierowała się do domu. - Hej, Neil! Usnęła nam po drodze, mogę ją położyć u ciebie? - przywitała się z Neilem i wskazała ruchem głowy na drzwi jego pokoju. - Pomożecie z choinką? - poprosiła jeszcze Bena, Rydera i Taylora, bo choć Rhys był rosłym facetem, to jednak samemu trudno wnosić do środka drzewko.

Rhys Wheeler Ryder Willoughby Carol Willoughby benjamin willoughby Taylor Willoughby Neil Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
As you go through life you'll see
There is so much that we
Don't understand
And the only thing we know
Is things don't always go
The way we planned
32
187

Post

Czasami bycie niewidomym miało swoje plusy, na przykład w święta. Ludzie przeganiali się w gotowaniu, strojeniu domów, dekorowaniu prezentów, a Neil pierwszy raz od dawna czuł obojętność wobec wigilijnego spotkania. Nie przepadał za zgromadzeniem całej rodziny w jednym miejscu, bo zawsze działo się coś niespodziewanego oraz niekoniecznie miłego. Musiała wystąpić przynajmniej jedna ostra wymiana zdań, której był świadkiem, co psuło humor na resztę wieczora. Zazwyczaj pomagał w kuchni albo przy ozdabianiu choinki, ale tym razem jego jedynym zadaniem okazywało się przygotowanie repertuaru lecącego w tle podczas posiłku i reszty dziwnych zabaw przed lub po alkoholu. Ostatnie dni spędził na przesłuchiwaniu setek utworów, które nie byłyby zapętlonym Last Christmas, chociaż to też miał na świątecznej liście, bo proste umysły niezwiązane z muzyką uwielbiały George'a Michaela wypowiadającego "someone special". Nie zapomniał o słynnym "All I want for Christmas", ale postarał się wpleść w obleśną komercję coś klasycznego i jednocześnie uspokajającego w nadziei, że aura wytworzona dzięki melodii uspokoi napięcie między gośćmi, jeżeli takowe postanowi gęstnieć z minuty na minutę przy podawaniu sałatki miedzy talerzami.
- Oczywiście. Tylko uważaj, bo nie wiem gdzie ostatnio odłożyłem futerał - odparł w odpowiedzi do Audrey, a następnie przeszedł do kuchni, gdzie przebywał jego ulubiony kuzyn. Usiadł na drewnianym krześle, starając się wyłapać czym aktualnie zajmował się Ryder, choć nie należało to do najprostszych. Ostatnie tygodnie spędzał na nauce alfabetu Braille'a, który wmuszała mu ta wiedźma Phoebe, ale szczerze - chyba wolałby teraz zająć się kolejną lekcją kropek w jej towarzystwie niż czekać na wybuch rodzinnej bomby atomowej.


Audrey Willoughby Rhys Wheeler Ryder Willoughby Carol Willoughby Taylor Willoughby benjamin willoughby
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Love scenario BAŚNIOPISARZ ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING SMUTAS Gram na skrzypcach Uprawiam sporty walki
mów mi/kontakt
neil
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

#12

Benji normalnie kochał święta, ale nie w tym roku. A już szczególnie nie teraz, kiedy wciąż nie wiedział, co zrobić z Trixie, a Fallon dalej go ignorowała, chociaż już kilka razy zapewniał ją, że chce być obecny w życiu ich dziecka i pomóc jej z ciążą. Więc tak, ostatnio miał inne sprawy na głowie niż myślenie o prezentach, choinkach czy gotowaniu świątecznych potraw. Najchętniej nie przychodziłby na rodzinne spotkanie, ale wiedział doskonale, że zaraz by wszyscy zasypali go wiadomościami i telefonami, a na koniec, najpewniej, ktoś z rodziny przyjechałby do niego i wyciągnął go za ucho do rodzinnego domu na imprezę.
Na miejscu pojawił się chwilę przed umówioną godziną. Wysiadł z samochodu, ale nie wszedł od razu do domu tylko wyciągnął paczkę papierosów i postanowił wypalić fajka, tak dla uspokojenia. Dopiero po tymz zabrał się za wyciąganie z auta toreb ze słodyczami (trochę przypał, jakby nic nie przywiózł, skoro miał własną cukiernię, nie) i prezentu dla Josie. Było mu trochę głupio, że nie miał czasu, żeby rozejrzeć się za małymi drobiazgami dla reszty rodziny, ale hej, chociaż udało mu się złapać coś dla córki Audrey, a to najważniejsze, prawda. W końcu to dzieciakom zawsze najbardziej zależało na prezentach.
- Hej, Neil - przywitał się z kuzynem, jak tylko wlazł do środka. Zaraz po tym skierował się do kuchni, żeby położyć na jakimś wolnym blacie torbę ze swoimi wypiekami i odstawić też na bok prezent dla Josie. - Radzisz sobie? - zapytał Rydera, podchodząc do niego, żeby się przywitać. - Chociaż chyba kto inny bardziej potrzebuje teraz pomocy - rzucił zaraz i skierował się do salonu, żeby popatrzeć przez chwilę na męczącego się z drzewkiem Rhysa. - Jasne, że pomożemy - powiedział rozbawiony do kuzynki, po czym ruszył w końcu do Wheelera, żeby pomóc mu z tą nieszczęsną choinką. - Przyjechałeś z własnej woli czy Audrey cię zmusiła? - zapytał Rhysa, uśmiechając się lekko.

Rhys Wheeler Ryder Willoughby Audrey Willoughby Neil Willoughby Taylor Willoughby Carol Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

#19

Święta to był dla Carol bardzo zapracowany czas! Ludzie byli zabiegani, nieostrożni, sfrustrowani, co skutkowało dużą ilością wypadków, urazów i różnorakich skaleczeń. Dzisiaj na przykład siedziała na izbie i pomagała z szyciem ludzi, którzy nieumiejętnie próbowali sobie poradzić w kuchni! Wielu z nich zresztą robiło to pod wpływem substancji, których zdecydowanie nie należy nadużywać przy wielkich, kuchennych nożach. Na szczęście miała też interesującą operację, przy której udało jej się zrobić coś więcej, niż tylko trzymać haki i ssak! Najwyraźniej chirurżka urazowa była w bardzo dobrym nastroju, bo pozwoliła jej zszywać ludzką wątrobę, co było absolutnie fascynujące. Dlatego jak w końcu udało jej się wyjść ze szpitala, później niż oryginalnie zamierzała, szła z uśmiechem na ustach. W stroju bardzo świątecznym powędrowała do auta i właśnie tam zauważyła, że poszło jej wielkie oczko na nodze. I co miała zrobić? No nie miała czasu na szukanie sklepu, w którym i tak pewnie byłby tłum ludzi, więc po prostu porwała resztę rajstop, uznając że będzie takim rockowym wcieleniem świątecznej siebie! Auto miała zapakowane prezentami, więc mogła skierować się prosto do domu eee… rodzinnego! Miała też tam pewnie jakieś ciastka, żeby z pustymi rękami nie wpadać na święta, a jednak jak wiadomo, nie jest z niej jakaś wielka kucharka… no i nie miała czasu na gotowanie. Za to przywiozła i winko i ajerkoniak, więc wierzyła, że jednak jej to wybaczą. Wysiadając z auta wzięła pierwszą partię prezentów i rzeczy, i weszła do środka.
- Halo halo, święta się jeszcze nie skończyły? - zawołała na dzień dobry, a potem przeszła pod choinkę, żeby ustawić tam prezenty, zanim Josie zauważy! A potem wróciła do auta, żeby resztę rzeczy przytaszczyć, ot co.

Audrey Willoughby Ryder Willoughby Rhys Wheeler benjamin willoughby Taylor Willoughby Neil Willoughby
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Ryder również uwielbiał święta, co prawda nie było kolorowo, bo przecież nie istnieje coś takiego jak idealne święta. Co to za wigilia bez kłótni albo jakiegoś przypału? Było by nudno przecież! Ryder choć wygląda poważnie tak naprawdę uwielbia stroić choinkę, pakować prezenty, które nawiasem mówiąc ma jeszcze schowane w samochodzie by jego cudowna rodzinka nie widziała co kupił dla każdego z nich. Na szczęście znalazł na to czas. To w żaden sposób nie jest przytyk do młodszego brata! Już dawno pozamawiał wszystko przez internet, gdy miał dzień wolny, bo każdy wie jak to jest przed świętami, co prawda później są wyprzedaże i niektóre rzeczy, a właściwie to większość z nich jest o wiele tańszych. Coś za coś, bo z przesyłką w tym okresie jest różnie. Większość prezentów nie dochodzi na czas i jest potem przypał, a takiej sytuacji chciał uniknąć. Lubi dawać swoim najbliższym jakieś drobiazgi, czasami śmieszne, pamiątkowe albo wyjątkowe. Wszystko w zależności na jakie perełki trafi. Całe swoje życie kocha święta, te przygotowania i tak dalej.
- Tak, Audrey zaraz przyjdzie i będziemy działać. - przywitał się z bratem z szerokim uśmiechem i jak na zawołanie dziewczyna pojawiła się w kuchni.
- We dwóch sobie poradzą. - odparł Ry kiedy Audrey mówiła o pomocy z choinką. On miał tutaj sporo do roboty. Trzeba było sobie zrobić miejsce, co nie? - Macie ochotę na kawę? - zapytał Neila i Audrey, którzy przebywali razem z nim w kuchni. Taki mały nałóg ordynatora, ale chyba większości lekarzy w jego wieku. - To co mamy w planach? - zapytał ogólnie zebranych. Chodziło o jedzenie, dekorowanie i inne takie. - Mam w aucie jeszcze jakieś dekoracje, ale w sumie nie wiem czy będą potrzebne, bo widzę, że sporo tego macie. - zaśmiał się mężczyzna. - Zdążyłaś w ostatniej chwili! - zawołał do Carol z kuchni.

Audrey Willoughby Carol Willoughby Neil Willoughby benjamin willoughby Taylor Willoughby Rhys Wheeler
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Wheeler nie miał zamiaru pozwolić na to by Audrey nosiła wszystko, a on niczym królewicz szedł by sobie z dzieckiem No halo! Wiedział, że Audrey chciała dobrze, ale oczywiście on zabrał się za tę cięższe rzeczy, a właściwie to za choinkę, a właściwie jaką jodłę czy inną sosnę, sam do końca nie wiedział. W każdym razie choinką jeszcze nie było, dopiero jak dostanie dekoracji oraz milion różnokolorowych lampek będzie można drzewko nazwać świątecznym. Na razie muszą to wtargać. Powili się wkurzał, ponieważ jedna gałązka wbiła mu się w oko, które już zaczęło łzawić i dodatkowo podrapało go po policzku. Będzie wyglądać jak dziecko wojny. Na pomoc przyszedł mu Benji za co był naprawdę wdzięczny. Oczywiście wcześniej przywitał się z tymi, którzy przyjechali po ich wejściu.
- Czy musze odpowiadać na to pytanie? - w tym momencie odwrócił się do Willoughbiego z krzywym uśmiechem, ale w głosie Wheelera nie było żadnego złego tonu. Nie był złośliwy, rzadko stosował coś takiego, dla niego to bywała dziecinada. - Ale tak serio to nie chciałem psuć nikomu świąt jakimiś dziecinnymi fachami, bo co to da? - zapytał, ale bardziej było to stwierdzenie. Nie chciał nikomu psuć świąt. On uważał tych ludzi za swoją rodzinę, jedyną rodzinę jaką ma w tym mieście. - Czy jesteśmy na tyle odważni by wziąć się za strojenie? - zapytał z głupim uśmiechem Bena, bo to jest poważna sprawa. Musi to dobrze wyglądać, albo chociaż jakoś, a nie jak by wróżka wyrzygała się na drzewko brokatem. - Carol pomożesz ze strojeniem? - zadał pytanie a właściwie to zawołał, bo kobieta się pojawiła i po chwili jej nie było.

Carol Willoughby Audrey Willoughby Taylor Willoughby Neil Willoughby benjamin willoughby Ryder Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Czy kiedy ukrywasz przed kimś tajemnicę i jednocześnie stajesz się czyjąś tajemnicą, to to już karma?
31
183

Post

Taylor bardzo lubił to całe rodzinne spędzanie świąt. Pewnie dlatego, że przez ostatnie lata, ze względu na podróże, zwyczajnie nie kalkulowało mu się wracać do Hope Valley na dwa czy trzy dni. Jednak odkąd wrócił do miasteczka, to nie opuszcza żadnej okazji, a przynajmniej stara się, bo tamte letnie urodziny jedynej siostrzenicy pominął, ale to akurat wyszło mu na dobre. Nie dotarł też na święto dziękczynienia, które i tak odbywało się w szczupłym gronie, tutaj z kolei uczucia wzięły górę. Tym razem jednak postanowił, że nic go nie powstrzyma, choć prawdę mówiąc, biorąc pod uwagę, że jest w pełni zdrowy, to jest chyba najmniej przydatny spośród wszystkich członków rodziny. Gotować nie potrafi, więc jeśli nie chce oferować rodzinie rewolucji żołądkowych w świątecznym prezencie, to lepiej żeby w ogóle nie zbliżał się do kuchni. Choinka? Szkoda mu auta, żeby przewozić na nim albo w nim to drzewa. Niemniej, pojawił się w rodzinnym domu dość wcześnie i po prostu się tam kręcił, unikając miejsc, w którym jest coś poważnego do roboty. Zdążył przynajmniej położyć prezenty pod choinką i pewnie pojeść sobie pysznych pierniczków, zanim do mieszkania wpadł huragan Audrey. Wtedy już faktycznie nie dało się uniknąć pracy, więc poszedł do jej auta i wyciągnął z niego jakieś bagaże, by potem wnieść je do domu i tak zrobił dwie rundki, zanim samochód został opróżniony. Potem znów wrócił do nic nie robienia i obserwował wszystko z bezpiecznej pozycji z salonie.
- Masz szczęście, nie zabrali się jeszcze nawet za zszywanie kurczaka. - odpowiedział siostrze, która zawsze przychodziła ostatnia, tłumacząc to pracą, ale taki Ryder też pracował w szpitalu i nawet dobrowolnie pisał się na dyżur w kuchni. - Czekaj... Ty polowałaś na tego kurczaka? - zapytał dostrzegając podziurawione rajstopy siostry.
- Ja też mogę pomóc. - zaoferował Taylor. W końcu teoretycznie to on ma najlepszy zmysł artystyczny w tej rodzinie.

Audrey Willoughby Carol Willoughby Neil Willoughby benjamin willoughby Ryder Willoughby Rhys Wheeler
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Casanova 2020 I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD KARTA DUŻEJ RODZINY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA WIECZNIE NIEWYSPANY PIJAM TEQUILĘ lubię upały Czytam poranną prasę inspektor gadżet Uprawiam sporty wodne Preferuję kilkudniowy zarost Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas #CZYSTEHOPEVALLEY Food Fight Oops, I did it again
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

Zaśmiał się tylko, słysząc jego odpowiedź. Okej, miał rację - to było głupie pytanie z jego strony, bo przecież domyślał się, że to Audrey ściągnęła tutaj Rhysa. Ale to dobrze, bo im więcej ludzi tym weselej, nie? Poza tym większa ilość osób oznaczała więcej tematów, co bardzo cieszyło Benjamina, bo jednak średnio chciał opowiadać rodzinie o swoich ostatnich przygodach. Popsułby im jeszcze święta tymi swoimi życiowymi dramatami. Chociaż informacja o dziecku była raczej szczęśliwa, prawda? Inna sprawa, że cała reszta to już była jedna wielka tragedia.
- I tak Audrey by cię tutaj zaciągnęła, nawet jakbyś strzelił focha - stwierdził rozbawiony, pomagając Rhysowi z choinką. W końcu ustawili drzewko na odpowiednim miejscu, a potem Benji przywitał się z Carol, która wpadła na moment i zaraz zniknęła w innym pokoju. Przy okazji zauważył też, że teraz na podłodze walało się mnóstwo igieł, ale nie zamierzał rwać się do odkurzania. Już wolał stroić choinkę niż latać po salonie z odkurzaczem. - Czemu nie. Najwyżej to będzie bardzo artystycznie przystrojone drzewko - odpowiedział Wheelerowi, szczerząc się. Wątpił, żeby im to strojenie wyszło ładnie, ale mniejsza. Grunt, żeby na choince było kilka bombek, jakieś pierniki i gwiazda, prawda. Z tym powinni sobie poradzić. Chyba. - O, idealnie. Taylor nam pomoże. Jak będzie coś okropnie wyglądało to nam powie - rzucił, zabierając się za wyjmowanie jakichś dekoracji z pudełek. Padło na bombki. - A mamy drabinę? Albo jakieś krzesło? Bo chyba żaden z nas nie sięgnie na sam czubek, żeby gwiazdę założyć i kilka bombek powiesić.

Rhys Wheeler Ryder Willoughby Audrey Willoughby Neil Willoughby Taylor Willoughby Carol Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Carol chyba musiała się zacząć przyzwyczajać do tego, że większość świąt może nie wyglądać tak dobrze. I że następnym razem utknie na dyżurze i będzie musiała operować kogoś, kto się spieszył żeby zdążyć na kolację, albo kogoś, kogo przy świątecznym stole żona dźgnęła widelcem w oko. I ostatecznie, dopóki nie miała dzieci i była singlem, to chyba lepiej, że to ona zostanie do świątecznych przypadków oddelegowana, niż żeby jakieś bobo, takie jak Josie na przykład, musiało spędzać święta bez mamy i taty. Więc cóż, trzeba korzystać, póki jeszcze nie pracuje! A z drugiej strony, nigdy nie wiesz, czy za rok dalej będzie singielką, czy jednak uda sie komuś ją w końcu złapać na jakiś miłosny haczyk, heh. I swoją drogą, ja nie wiem co to za przewaga testosteronu tutaj!
- Zszywanie kurczaka? To brzmi jak zadanie dla mnie - rzuciła dl Taylora z rozbawieniem, a potem wywróciła oczami - teraz takie są modne, nie słyszałeś? A u facetów bokserki z dziurami, już nie musisz wyrzucać swoich ulubionych - dodała, wywracając z rozbawieniem oczami i pakując pod choinkę ostatnie prezenty. - Okej, no to co z tym strojeniem? - zapytała, zerkając na Rhysa, ciekawa czy planuje powiesić jemiołę i dopaść pod nią Audrey! Ale oczywiście nie pytała o to wprost - dobra, a gdzie druga połowa mojej zapłodnionej komórki jajowej i jej mały wytwór? - zapytała, zaintrygowana, rozglądając się za siostrą. Ale nie poszła jej jeszcze szukać, póki co skupiła się na tej pomocy, o którą Rhys poprosił. Kwintesencja świąt, współpraca, chaos i oczekiwanie na jedzenie!

Rhys Wheeler Audrey Willoughby benjamin willoughby Taylor Willoughby Neil Willoughby Ryder Willoughby
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

- Obiecuję, że nic nie popsuję - zapewniła Neila, bo przecież czasy, kiedy razem z Carol z ciekawością szperały we wszystkich szufladkach starszych braci już skończyły. Dlatego też razem ze śpiącą Josie w nosidełku skierowała się w stronę jednej z sypialni na parterze, rzucając jeszcze przez ramię w stronę kuzyna: - Ja wszystko słyszę, Ben! - Prawdę powiedziawszy, nieco obawiała się zabierać ze sobą Rhysa, bo odkąd wyznał jej, że nie czuje się komfortowo w towarzystwie jej rodziny, która wciąż obwinia go o wyjazd, czuła się w obowiązku bronienia go jak lwica. Tak czy siak, upewniła się, że córeczka śpi smacznie, nie wypadnie z fotelika, okryła ją kocykiem i postawiła obok niej baby monitor, żeby z kuchni słyszeć jak się obudzi. W drodze na front robór zdołała dopaść jeszcze w korytarzu Rhysa, cmoknąć go w policzek i szepnąć mu na ucho, że będzie dobrze, po czym wróciła już do siedzących w kuchni Rydera i Neila. - Hm, proponuję zacząć od podgrzania tego, co jest największe albo wjedzie na stół jako pierwsze - zmarszczyła nosek, przyglądając się w większości gotowej już kolacji świątecznej, którą teraz właściwie trzeba było tylko obrobić, a następnie podać. - Tak, poproszę - Audrey, która prowadziła kawiarnię, w pełni podzielała jego mały nałóg, choć trudno było zaspokoić jej wybredne w tym temacie podniebienie, skoro od dawna eksperymentowała z najlepszymi rodzajami ziaren. Także mogła mieć tylko nadzieję, że Ryder nie wpadnie na pomysł zrobienia kawy w granulkach, bo może się to źle skończyć!
A przyjścia Carol niestety nie odnotowała w tym całym świątecznym szaleństwie i już nawet zaczynała myśleć, żeby do niej zadzwonić, bo co to za spóźnianie się na najważniejszy dzień w roku!

Carol Willoughby Taylor Willoughby Neil Willoughby Rhys Wheeler Ryder Willoughby benjamin willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
Zablokowany