Bayside Vale

Przedszkolanka, sercem malarka
Brak szczęścia w miłości i wszelkie inne problemy zasłania brakiem czasu przez codzienne potyczki na sali sądowej.
Wąs, trzy blizny po kulce i zniszczona kariera policyjna. Cały Everette. Od 10 lat pracuje z aligatorami - tresuje je, ale przede wszystkim się nimi opiekuje. Nie umie się otworzyć, nie szuka na siłę towarzystwa i póki co umie komplementować tylko na głodzie.
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
Forest wpadł w przerażający krąg autodestrukcji sprowadzający się do odpychania od siebie wszystkich osób, na których kiedykolwiek mu zależało.
ratuje ludzi w wodzie, a w domu czekają na mnie słodkie kotki
Czemu to nie może być prostsze?
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który ma jednocześnie żonę i narzeczoną.
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym dużo je i dużo śpi, bo jest w ciąży.
Mózg z NASA, prowadzący placówkę badawczą w Cape Coral i uczący niedorozwojów astrofizyki na uniwersytecie. Po godzinach pełnoetatowy małżonek i przyszły ojciec.
Poprawia błędy w erotykach i tutejszej gazecie. Do Hope Valley wróciła ponad pół roku temu.
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
Once you choose Hope, everything is possible.
Miałam jeden plan - przeżyć idealnie życie. Założyłam sklep z sukniami ślubnymi, podróżowałam po świecie, aż pewnego dnia wróciłam do HV z Garym - przypadkowym mężem z Vegas i wszystko samo się posypało.