Isla de Flores

Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna. I po uszy zakochana Césarze.
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
Marzyła o zostaniu baletnicą, ale z tego wykluczyła ją kontuzja, więc obecnie uczy dzieciaki tańca. Kilka miesięcy temu zakończyła poważny związek, po którym kończy się zbierać, więc ponownie otwiera się na randki.
dziedzic kryminalnej dynastii Harrington-Perez, współwłaściciel hotelu na wyspie, dumny posiadacz bananowego pontiaca w cabrio; okradziony z błyskotek i serca przez Norę, ufnie lokuje w niej swoje uczucia, zmieniając dla niej swoje zasady i przyzwyczajenia
córka handlarza broni, barmanka w Jimmy's, złodziejka drogocennych kamieni i miłośniczka grania na nerwach Harringtonom. Ma ciężką niewydolność nerek, ale sumienie nie pozwala załatwić przeszczepu obu w nielegalny sposób, dlatego grzecznie czeka na swoją kolej. Każdą wolną chwilę spędza z Jacksonem, bo ma ich niewiele, a tego głupka kocha ponad wszystko.
Wyluzowany recepcjonista, kochający jedzenie i swojego psa z nielegalnym interesem na boku. Zawsze chętny na wszelkie szalone akcje. Raczej fan przygód na jedną noc, ale ostatnio po głowie chodzi mu taka jedna urocza kelnerka na której punkcie totalnie zwariował, więc sorry ladies.
Libby od urodzenia związana jest z Hope Valley, od śmierci męża, która miała niedawno miejsce zamknęła się w sobie i dosyć trudno przychodzi jej otwarcie się przed ludźmi. Trochę cudem można nazwać fakt, że poprosiła o pomoc Sawyera, który teraz remontuje pokój jej pchającego się coraz bardziej na świat dziecka.
Val urodziła się i wychowała w HV. Jest najmłodsza z trójki rodzeństwa. Od kiedy tylko pamięta żyła w cieniu 'idealnej' starszej siostry, przez co w pewnym momencie nabawiła się naprawdę konkretnych kompleksów. Niedługo po skończeniu studiów wyprowadziła się od rodziców i wynajęła malutki dom na wyspie, który utrzymuje głównie z pensji którą otrzymuje za pracę w sklepie Vintage. Jest biseksualna i od kilku lat żyje we friendzonie ze swoją najlepszą przyjaciółką Lacey. Poza tym lubi grać w gry na konsoli i lubi Hadesa, ale on jej nie chce i podkreśla to przy każdej okazji, zwłaszcza podczas rozmów na sb.
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje wszystkie ładne panie w okolicy
Nauczyciel matematyki, który czuje coś do swojej najlepszej przyjaciółki, ale przez chorobę za cholerę tego nie przyna.
so kiss me on the mouth and set me free but please, don't bite
If you have to hurt me, hurt me once
If you have to e n d i t, get it done
You have all these choices, I have none
You're all that I have to

l o s e
patrząca na świat przez denko od butelki oszustka i złodziejka, która wdała się w zatargi z gangiem i ukrywa się w Hope Valley razem ze swoim przyjacielem
Pisze felietony i próbuje naprawić świat.
Instruktor surfingu, który porzucił pracę w korpo ojca i wrócił do Hope Valley, aby poukładać sobie wszystko w życiu i odpocząć od problemów. Zamiast tego dotarło do niego, że dalej kocha Ferebee.