Wave Hill

mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć pozwól mi być! nie chcę już słuchać tych kłamstw, nieeee!
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
Mąż Dolores; szef ratowników wodnych; prawie przykładny mąż, który nie może dać żonie potomka bo jest bezpłodny i ukrywa ten fakt przed ukochaną. Ostatnio jego myśli uciekają do dziewczyny poznanej na plaży.
Over, I'm so over you - the way that you held me when nobody else would. Maybe if I tell myself enough, maybe if I do, I'll get over you.
Pochodzi z Hope Valley, chociaż kilka lat podczas studiów medycznych spędził w Miami. Do miasta wrócił dopiero rok temu, podejmując się pracy neurologa w szpitalu w CC i biorąc się w końcu za specjalizację z neurochirurgii. Aktualnie spotyka się z Lene, randkuje po kryjomu z Celią i remontuje pokój dla dziecka Libby.
Policjant z wydziału narkotykowego, który przez swoją burzliwą przeszłość stracił żonę i zaufanie najbliższej rodziny. Odkupuje swoje winy łapiąc tych, którzy handlują narkotykami. Da się go lubić, można iść na imprezę, ale trzeba mieć na uwadze, że co jakiś czas będzie gadał o Tobenie i Zizi - swoich zwierzakach.
Sajko. Gejms. Hell.
Urodzony w Miami, podczas studiów przeprowadził się do Hope Valley i od tego momentu tu zamieszkuje. Psychoterapeuta z własnym gabinetem, właściciel klubu i maniak gier wideo. Dość niekonwencjonalnie podchodzi do życia, swojej pracy, a już tym bardziej do kobiet, wyrywając miłośniczki gier na lateks i seriale z TLC.
kisses on the foreheads of the lovers wrapped in your arms

you’ve been hiding them in hollowed out pianos left in the dark
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
Żona z Hope Valley, która od rana popija margaritę. Bo może.
Once you choose Hope, everything is possible.
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
Jest egoistą, który nadal trwa przy Avie z nadzieją, że jego uczucia względem Lisbeth wygasną, tylko że dzieje się wręcz przeciwnie. Z każdą chwilą chce jej coraz bardziej...
Chirurg w pobliskim szpitalu. Planuje ślub ze swoją narzeczoną, którą czasem zdarza mu się zdradzić. Kocha swojego kota, a jeszcze bardziej — swojego bliźniaka.
As you go through life you'll see
There is so much that we
Don't understand
And the only thing we know
Is things don't always go
The way we planned