Midtown Avenue

If you're feeling like you need a little bit of company
You met me at the perfect time
Myśli, że gotuje najlepiej w całym mieście. Właśnie rozstała się z Sawyerem, bo wszystko zepsuła, więc stara się jakoś ogarnąć swoje życie.
Urodzony i wychowany w Hope Valley. Nigdy nie był prymusem, przez co na studia wybrał się z marnymi wynikami i to dopiero rok po normalnym terminie. Skończył jednak studia dziennikarskie, całkowicie oddając się wspomagaczom w postaci energetyków, fajek i małych głodówek. Dopiero śmierć ojca, która miała miejsce kilka lat temu, ostatecznie go otrzeźwiła. Wyzbył się największych nałogów, wrócił do rodzinnego domu i znalazł pracę w tutejszej redakcji i radiu. Aktualnie? Pracoholik, posiadający mniej wolnego czasu niż przeciętny człowiek no i cholernie nieogarnięta buła, która nie do końca umie chodzić na randki w ciemno na które umawia go siostra.
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
I'm like David Hasselhoff, but better. Change my mind.
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
Ratownik medyczny, który nie potrafi ocalić swojego życia, smutki topi w dużej ilości alkoholu oraz przelotnych romansach.
Ani trochę nie jest zazdrosny o swojego najlepszego przyjaciela..
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
I thought that we were friends, but when I realized that we were so much more, it was too late
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, uwielbia czytać książki i swoja pracę. Bardzo chciałaby mieć psa.
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu., który pogłębia myśl o takim jednym uroczym, co stoi na recepcji. Czego chcieć więcej?
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
prawni z krwi i kości, ale czasami luzny typ. kocha pieniądze, szybkie fury i kobiety.
Wyszedł lekko z problemowego dołka, ale niestety za moment wpadnie w uczuciową dziurę.