Everglades Campsite

Komendant miejscowej straży pożarnej, który wrócił do Hope Valley, bo okazało sie, że ma żonę i co raz częściej o niej myśli, a nie powinien.
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie.
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach próbuje nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawia, że powoli o tym zapomina.
take my past and take my sins like an empty sail takes the wind and heal, heal, heal, heal
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
miała cierpieć w samotności, ale Woody i Timmy znowu pojawili się w jej w jej życiu jeszcze bardziej mieszając jej w głowie, ale przynajmniej oprócz robienia drinków zaczęła znowu pisać piosenki
Dotychczas pilot wojskowy; obecnie — stolarz. Zaszył się w domku w samym środku Everglades i wrzuca drobniaki do skarbonki, mając zamiar pewnego dnia kupić sobie porządną protezę nogi.
uliczny artysta, który po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii
You people already know too much about me.
Wychowała się w Hope Valley, ale wyjechała chwilę po wypadku. Wróciła kilka tygodni temu i zwaliła się bratu na głowę.
szuka swojego życiowego powołania, a w międzyczasie stoi za barem albo jara i kontempluje swój związek z Jordie
Szef kuchni w japońskiej restauracji, który próbuje uporać się z przeszłością, jednocześnie udając sam przed sobą, że nie ma ona wpływu na teraźniejszość.
J'ai posé mes yeux sous sa robe de gitane
A quoi me sert encore de prier Notre-Dame?
Quel
Est celui qui lui jettera la première pierre
Celui-là ne mérite pas d'être sur terre
O Lucifer! Oh! laisse-moi rien qu'une fois
Glisser mes doigts dans les cheveux d'Esméralda
Dorastałam w Hope Valley. Ostatniego dnia szkoły wyjechałam do Nowego Jorku realizować swoje marzenia związane z tańcem i tam zostałam na lata. Teraz wracam, żeby jako ta marnotrawna siostra odwiedzić rodzinę i zaczerpnąć nieco oddechu.