Nadmorska dzielnica Hope Valley. Największą jej zaletą są szerokie plaże oraz przystań dla promu i jachtów, dzięki którym łatwo można dostać się na należącą do miasteczka wyspę. Miejsce dla siebie znajdą tu miłośnicy cichej kontemplacji fal, jak i ci, którzy obłaskawiają je za pomocą deski. Nad wypoczywającymi na złotych piaskach Florydy czuwają wykwalifikowani ratownicy. Jeśli Ci się poszczęści, może przed nadchodzącym sezonem zdążysz wynająć jeden z małych domków przy plaży. Jeśli natomiast planujesz podziwiać Zatokę Meksykańską z góry, rozważ zamieszkanie na którymś z wyższych pięter pobliskiego apartamentowca lub w jednym z domków szeregowych, z których podziwiać można nie tylko Zatokę, ale i odległą wyspę.
Część Parku Narodowego Everglades należąca do miasteczka. Tylko dla ludzi o silnych nerwach i dobrej kondycji. Z wytyczonego na hiking szlaku zbaczasz na własne ryzyko. Tu znajduje się Wildlife Gator Farm, rozległe jeziora, przez które można przepłynąć kajakiem, długie trasy pieszych wędrówek oraz pole namiotowe i parking dla camperów — z myślą o turystach, chociaż życie w przyczepie upodobali sobie też tubylcy o najmniejszej zasobności portfela. UWAGA NA ALIGATORY!
Nowa, bogata dzielnica miasta z ulicami, które prowadzą do imponujących willi, ukrytych za wysokimi parkanami żywopłotów. Idealne miejsce dla zamożnych przyjezdnych, którzy ceniąc sobie spokój i swobodę, osiedlili się tu na stałe. Wave Hill feruje szereg wysmakowanych rozrywek i udogodnień, które - chociaż na chwilę - ukoją tęsknotę za wielkomiejskim życiem. Ciekawe jednak, czy tutejsze panie domów również są gotowe na wszystko?
Wyspa, która administracyjnie należy do miasteczka. Charakteryzują ją silne latynoskie wpływy, widoczne zarówno w architekturze, jak i mentalności zamieszkujących ją osób. Fiesta, siesta, cerveza i tacos. Mieszkańcy chętnie wybierają się tu w weekend, a turyści porzucają dotychczasowe życie dla namiastki Karaibów. To także idealne miejsce na aktywny wypoczynek bez towarzystwa aligatorów. Uważaj jednak na rekiny! Wyspa znajduje się w odległości 6 mil od nabrzeża. Trzy razy dziennie - rano, w południe i późnym wieczorem wypływa w jej kierunku a następnie wraca do miasteczka prom. Podróż w jedną stronę zajmuje ok. 20 minut.
Najstarsza część miasteczka, w której wciąż czuć jeszcze ducha minionych czasów. Charakteryzuje się niską zabudową i surowością przeplataną poczuciem bezpieczeństwa. Jednym słowem: dla większości mieszkańców, Midtown to dom. Centrum stanowi spory rynek w hiszpańskim stylu z ratuszem, wokół którego skupione są lokalne biznesy. Tu załatwisz wszystkie niezbędne sprawy związane z urodą, zdrowiem, zaopatrzeniem w alkohol i innymi podstawowymi zakupami, jak również dobrze zjesz czy znajdziesz klimatyczne miejsce do regularnych spotkań ze znajomymi.
Nie dla wszystkich świat kończy się na Hope Valley. W ciągu godziny dojedziesz do pobliskiego, większego miasta Cape Coral. Po drodze, przy stacji benzynowej znajdziesz typowy amerykański motel i McDonalds. W mieście znajduje się też szkoła średnia, szpital i centrum handlowe. Bliżej Hope znajduje się jednak kilka okolicznych farm i biznesów - to do ich mieszkańców (właścicieli i pracowników) skierowana jest ta grupa.
Na forum działają następujące konta specjalne: • HOPE VALLEY, będące ogólnym kontem administracyjnym, • UNIVERSAL PERSON, stworzone z myślą o użytkownikach.
Konta nieaktywne, na których znajdują się karta postaci, posty fabularne lub inne autorskie treści, przez wzgląd na które postać nie może zostać całkowicie usunięta.
Google [Bot], Majestic-12 [Bot]
najnowszy mieszkaniec: Archibald Carter
since
15.05.2020
postów: 106866
tematów: 5636
użytkowników: 1220