Nadmorska dzielnica Hope Valley. Największą jej zaletą są szerokie plaże oraz przystań dla promu i jachtów, dzięki którym łatwo można dostać się na należącą do miasteczka wyspę. Miejsce dla siebie znajdą tu miłośnicy cichej kontemplacji fal, jak i ci, którzy obłaskawiają je za pomocą deski. Nad wypoczywającymi na złotych piaskach Florydy czuwają wykwalifikowani ratownicy. Jeśli Ci się poszczęści, może przed nadchodzącym sezonem zdążysz wynająć jeden z małych domków przy plaży. Jeśli natomiast planujesz podziwiać Zatokę Meksykańską z góry, rozważ zamieszkanie na którymś z wyższych pięter pobliskiego apartamentowca lub w jednym z domków szeregowych, z których podziwiać można nie tylko Zatokę, ale i odległą wyspę.
Część Parku Narodowego Everglades należąca do miasteczka. Tylko dla ludzi o silnych nerwach i dobrej kondycji. Z wytyczonego na hiking szlaku zbaczasz na własne ryzyko. Tu znajduje się Wildlife Gator Farm, rozległe jeziora, przez które można przepłynąć kajakiem, długie trasy pieszych wędrówek oraz pole namiotowe i parking dla camperów — z myślą o turystach, chociaż życie w przyczepie upodobali sobie też tubylcy o najmniejszej zasobności portfela. UWAGA NA ALIGATORY!
Nowa, bogata dzielnica miasta z ulicami, które prowadzą do imponujących willi, ukrytych za wysokimi parkanami żywopłotów. Idealne miejsce dla zamożnych przyjezdnych, którzy ceniąc sobie spokój i swobodę, osiedlili się tu na stałe. Wave Hill feruje szereg wysmakowanych rozrywek i udogodnień, które - chociaż na chwilę - ukoją tęsknotę za wielkomiejskim życiem. Ciekawe jednak, czy tutejsze panie domów również są gotowe na wszystko?
Wyspa, która administracyjnie należy do miasteczka. Charakteryzują ją silne latynoskie wpływy, widoczne zarówno w architekturze, jak i mentalności zamieszkujących ją osób. Fiesta, siesta, cerveza i tacos. Mieszkańcy chętnie wybierają się tu w weekend, a turyści porzucają dotychczasowe życie dla namiastki Karaibów. To także idealne miejsce na aktywny wypoczynek bez towarzystwa aligatorów. Uważaj jednak na rekiny! Wyspa znajduje się w odległości 6 mil od nabrzeża. Trzy razy dziennie - rano, w południe i późnym wieczorem wypływa w jej kierunku a następnie wraca do miasteczka prom. Podróż w jedną stronę zajmuje ok. 20 minut.
Najstarsza część miasteczka, w której wciąż czuć jeszcze ducha minionych czasów. Charakteryzuje się niską zabudową i surowością przeplataną poczuciem bezpieczeństwa. Jednym słowem: dla większości mieszkańców, Midtown to dom. Centrum stanowi spory rynek w hiszpańskim stylu z ratuszem, wokół którego skupione są lokalne biznesy. Tu załatwisz wszystkie niezbędne sprawy związane z urodą, zdrowiem, zaopatrzeniem w alkohol i innymi podstawowymi zakupami, jak również dobrze zjesz czy znajdziesz klimatyczne miejsce do regularnych spotkań ze znajomymi.
Nie dla wszystkich świat kończy się na Hope Valley. W ciągu godziny dojedziesz do pobliskiego, większego miasta Cape Coral. Po drodze, przy stacji benzynowej znajdziesz typowy amerykański motel i McDonalds. W mieście znajduje się też szkoła średnia, szpital i centrum handlowe. Bliżej Hope znajduje się jednak kilka okolicznych farm i biznesów - to do ich mieszkańców (właścicieli i pracowników) skierowana jest ta grupa.
Na forum działają następujące konta specjalne: • HOPE VALLEY, będące ogólnym kontem administracyjnym, • UNIVERSAL PERSON, stworzone z myślą o użytkownikach.
Konta nieaktywne, na których znajdują się karta postaci, posty fabularne lub inne autorskie treści, przez wzgląd na które postać nie może zostać całkowicie usunięta.
Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
najnowszy mieszkaniec: Archibald Carter
since
15.05.2020
postów: 106866
tematów: 5636
użytkowników: 1220